Μια αλλιώτικη συνέντευξη στον φίλο δημοσιογράφο Ανδρέα Κουνιο στην εφημερίδα ΑΛΗΘΕΙΑ, τον οποίο και ευχαριστώ πολύ! Λίγο χιούμορ, λίγη τσαχπινιά και πολλες αλήθειες!
#interview #newspaper #εφημερίδααλήθεια
![](https://saviaorphanidou.com/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-30-at-21.00.36.jpeg)
Μια αλλιώτικη συνέντευξη στον φίλο δημοσιογράφο Ανδρέα Κουνιο στην εφημερίδα ΑΛΗΘΕΙΑ, τον οποίο και ευχαριστώ πολύ! Λίγο χιούμορ, λίγη τσαχπινιά και πολλες αλήθειες!
#interview #newspaper #εφημερίδααλήθεια